A furat 200 kg de şuruburi de pe un circuit de F1: "Inventivitatea românilor la capitolul infracţiuni uimeşte străinătatea. Poliţia din Valencia a arestat un român care a furat 200 de kilograme de şuruburi folosite pentru montarea tribunelor unui circuit de Formula 1.
Bărbatul a rupt un gard şi a intrat pe circuit, unde fusese adus echipamentul pentru instalarea tribunelor.
'Acuzatul, un român care şi-a recunoscut faptele, a fost surprins în cartierul Nazaret în timp ce împingea un cărucior de supermarket în care se afla materialul sustras', scriu jurnaliştii de la levante-emv.com.
Bărbatul a atras atenţia poliţiştilor,
1 Vot(uri)"
Nedumerire legată de promotorii naziștilor și legionarilor
-
Un nene a fost condamnat și un altul a fost reținut pentru propagandă
legionară. Statul pretinde că își face treaba, că sunt sute de situații din
astea ...
Acum o zi
Niciun comentariu :
Trimiteți un comentariu