Ciudata selectie in grup a acestei cladiri rusesti !.... "uzina de propaganda I.V.STALIN pe vechi -> CASA SCANTEII- pe ceaska -> CASA PRESEI LIBERE - pe nou " .... daca va place - sa ia taica ILICI un cancioc si'o caramida sa mai puna o temelie cu ajutorul lui OPRESCU-L....daca nu in Bucuresti ,macar la Oltenita, judetul PHENIAN,regiunea SIBERIA ....
Funstuff #114
-
Civilizație sau ce? Damn!!! A plouat un pic. Iar . Și iar . Cum scapi de
porumbei Săraci Amintiri Curat. Frumos . Da . Baterii . Ceva Cabluri
abandonate...
Acum 20 de ore
Niciun comentariu :
Trimiteți un comentariu